Anioły ze szkoły w Polsce

Koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU!

11zlogo

Nasze „Anioły ze szkoły” działają już:

  1. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie
  2. Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Połczynie
  3. Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie
  4. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Curie – Skłodowskiej w Tychach
  5. Szkoła Podstawowa im.St. Staszica w Bolesławiu
  6. Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi – dwa Koła
  7. Zespół Szkół w Zaborze
  8. Szkoła Podstawowa im. 100 lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach
  9. Publiczne Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie
  10. Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy
  11. Szkoła Podstawowa nr 30 w Łodzi
  12. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Obrońców Lubaczowa w Lubaczowie
  13. Zespołu Szkól im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym
  14. Gimnazjum nr 4 w Mielcu
  15. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarówce Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Żarówce
  16. Szkoła Podstawowa nr 7 w Krośnie
  17. Zespół Szkół w Starym Folwarku
  18. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku
  19. Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
  20. Szkoła Podstawowa im. Dr.Henryka Jordana w Ksawerowie
  21. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego Kamieniec Wrocławski
  22. Zespól Szkół im. A. Mickiewicza Bielsk Podlaski
  23. Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kiszkowie
  24. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie
  25. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brudzeniu Dużym
  26. Zespół Szkół w Pruchnej
  27. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 Żory
  28. Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Kłodawa
  29. Gimnazjum w Malechowie
  30. Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie
  31. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach
  32. Szkoła Podstawowa NR 25 w Elblągu
  33. Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej
  34. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku
  35. Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance
  36. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Gostyninie
  37. Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy
  38. Szkoła Podsta
  39. wowa w Bycinie
  40. Gimnazjum w Jasienicy
  41. Szkoła Podstawowa w Rudnie
  42. Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich
  43. Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
  44. Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu
  45. Szkoła Integracyjna w Szalejowie Górnym
  46. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Rytwianach
  47. Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy
  48. Szkoła Podstawowa w Augustówce
  49. Zespół Szkolno Przedszkolny w Mirkowie
  50. Gimnazjum nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Chorzowie
  51. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Damnicy
  52. Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Gościcinie
  53. Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze
  54. Zespół Szkolno – Gimnazjalny nr 2 w Radomsku
  55. Szkoła Podstawowa nr 48 w Katowicach
  56. Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
  57. Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kłodawie
  58. Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie
  59. Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. J. Szafranka w Bytomiu
  60. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Orła Białego w Raszkowie
  61. Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Krakowie
  62. Gimnazjum nr 21 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 w Lublinie
  63. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Markuszowej
  64. Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939r. w Narolu
  65. Szkoła Podstawowa nr 1 im. prof. Kazimierza Sosnowskiego w Obidzy
  66. Zespół Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim
  67. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawie Mazowieckiej
  68. Zespoł Szkoł i Gimnazjum Publiczne w Rogoźniku
  69. Szkoła Podstawowa w Rogowie
  70. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rybniku
  71. Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie
  72. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu
  73. Zespół Szkół w Sobolewie
  74. Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy
  75. Szkoła Podstawowa nr 18 im Gen. Bema w Szczecinie
  76. Zespoł Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Janusza Korczaka w Górze
  77. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bielsku
  78. Publiczna Szkoła Podstawowa w Laskach im. Marszałka Józefa Piłsudkiwego
  79. Gimnazjum nr 19 im. H.Sławika w Katowicach
  80. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. J.Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim
  81. Szkoła Podstawowa im. Dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
  82. Zespół Szkół w Mosinie
  83. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pamięcinie ze Szkołą Filialną w Żabicach – Filia w Żabicach
  84. Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie
  85. Szkoła Podstawowa nr 51 w Bytomiu
  86. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Chodzieży
  87. Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
  88. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Powstania Wielkopolskiego w Kruchowie
  89. Zespoł Szkół w Stobiernej
  90. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie
  91. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienikiewicza w Strzelcach
  92. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach Wrocławskich
  93. Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy
  94. Szkoła Podstwowa nr 2 w Rudzie Śląskiej
  95. Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Kościerzynie
  96. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pamięcinie ze Szkołą Filialną w Żabicach – Filia w Żabicach
  97. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
  98. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach
  99. Zespół Szkół nr 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
  100. Gimnazjum nr 1 im. gen broni Stanisława Maczka w Jaworze
  101. Szkoła Podstawowa w Przystani
  102. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cieniawie
  103. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego w Zabrzu
  104. Szkoła Podstawowa nr 3, im. Jana Pawła II w Olecku
  105. Szkoła podstawowa w Szyszyńskich Holendrach
  106. Szkoła Integracyjna Szalejów Górny
  107. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu
  108. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Dłużcu
  109. I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
  110. Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie
  111. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu
  112. Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Dębie
  113. Gimnazjum nr 4 w Mielcu
  114. PUBLICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RADOSZEWICACH
  115. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Pawłowicach
  116. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu
  117. Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie
  118. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. A. Grabowskiego w Nowym Kawęczynie
  119. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Radomsku
  120. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego w Zabrzu
  121. Szkoła Podstawowa im. M. Kuncewiczowej w Kazimierzu Dolnym
  122. Technikum TEB Edukacja w Katowicach
  123. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Niemsłowie Filia w Osieku
  124. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bloku Dobroszyce
  125. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Barcicach
  126. Gimnazjum nr 5 w Płocku
  127. Społeczna Szkoła i Społeczne Gimnazjum STO w Siedlcach
  128. Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu
  129. Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu im. A. Mickiewicza w Żywcu
  130. Szkoła Podstawowa nr 3 w im. Plut. Michała Robaka w Złotowie
  131. Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce
  132. Szkoła Podstawowa im. Żółnierzy Armii Krajowej w Łosińcu
  133. Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku
  134. Zespół Szkół Społecznych w Augustowie
  135. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 im. Henryka Sienkiewicza w Gliwicach
  136. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu
  137. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi
  138. Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I stopnia w Miliczu – 2 koła 
  139. Zespół Szkół w Debrznie
  140. PSP im. Św. Jadwigi Królowej w Durdach
  141. Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Gawłowie
  142. Gimnajzum nr 1 w Będzinie
  143. Szkoła Podstawowa im. ks. M.K.Sarbiewskiego w Sarbiewie
  144. Zespół Szkół w Nehrybce
  145. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego Koło nr 2 w Lublinie
  146. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Ogólnokształacąca Szkoła Muzyczna I stopnia
  147. Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu
  148. Publiczne Gimnazjum w Głuchowie
  149. Zespół Szkół w Srocku
  150. Zespół Szkół Specjalnych we Wrześni
  151. Szkoła Podstawowa w Połczynie
  152. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce
  153. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łaszczowie
  154. Gimnazjum im. Grzegorza Chodkiewicza w Zabłudowie
  155. Gimnazjum w Manowie
  156. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Międzyrzec
  157. Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pawlikowicach
  158. Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie
  159. Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile im. Adama Mickiewicza
  160. Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie
  161. Zespół Szkół w Kobiernicach
  162. Gimnazjum nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w Kaliszu
  163. Szkoła Podstawowa im. 63 im Zawiszy Czarnego w Warszawie
  164. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku
  165. Szkoła Podstawowa nr 8 w Kaliszu
  166. ZSO nr 9 Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu
  167. Gimnazjum nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie
  168. Szkoła Podstawowa Nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku
  169. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie
  170. Szkoła Podstawowa nr 30 w Łodzi
  171. Publiczne Gimnazjum nr 38 w Łodzi
  172. Szkoła Podstawowa w Siedlance
  173. Społeczne Gimnazjum w Żorach
  174. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  175. Zespół Szkół w Bujakowie
  176. Społecznej Szkole Podstawowej nr 3 BTO w Białymstoku
  177. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego Poręba Żegoty
  178. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. G.G.Gorczyckiego w Bytomiu
  179. Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
  180. Zespół Placówek Szkolno Wych. Rewalidacyjnych w Cieszynie
  181. Zespół Szkół Muzycznych im. Artuta Malawskiego w Przemyślu
  182. Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Muzyczna I stopnia w Miliczu
  183. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2 w Lublinie
  184. Szkoła Podstawowa Nr 185 w Warszawie
  185. Zespół Szkół nr 6-Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego w Żorach
  186. Zespół Szkół im. Orła Białego w Kaskach
  187. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Rytwianach Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
  188. Zespół Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie koło nr 2
  189. Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren
  190. Zespół Szkół Techniczno Weterynaryjnych
  191. Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Ks. Prałata płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy
  192. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim
  193. Szkoła Podstawowa w Dębowcu
  194. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mieszka I w Gnieznie
  195. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Katowicach
  196. Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
  197. Szkola Podstawowa im. Curie Skłodowksiej w Zawpierzycach
  198. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolszewie
  199. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdańsku
  200. Publiczna Szkoła Podstawowa Jeziora Wielkie
  201. Gimnzazjum nr 3 i Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach
  202. Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie
  203. Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy
  204. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrzeniu Wielkim
  205. Społeczna Szkoła Podstwowa w Białymstoku
  206. Szkoła Podstawowa w Korytach
  207. PSP w Laskach
  208. Szkoła Podstawowa nr 2 im.Adama Mickewcza w Wiśle
  209. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

  210. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej